Primark Beauty – Leather Effect Nail Polish

Toen ik laatst weer eens bij de Primark was, zag ik wel een heel erg speciaal nagellakje. Leather effect nail polish? Ik had er nog niet van gehoord en ik wist ook niet echt wat ik me erbij voor moest stellen. Ik besloot het nagellakje mee te nemen om hem eens uit te testen.
Voor €3,00 kon ik hem eigenlijk niet laten liggen, dus ik heb hem zonder na te denken in mijn grote Primark mandje gestopt. Hup, zo doen we dat.
Het setje bevat een redelijk groot flesje met nagellak. De dop is versierd met gouden doodshoofjes en kruisjes. Er zitten ook 2 potjes bij met kleine zwarte rondjes/hartjes met een afbeelding erop.
Je hebt de keuze uit een wit doodskopje met een hartjesneus (tsja..) of een schattig strikje. Ik heb mijn keuze alvast gemaakt.
Op naar het lakken! Op de verpakking staat dat je eerst al je nagels zwart moet lakken met de nagellak. Dat hebben we dus ook gedaan. En guess what? Dit is één laagje! Yay, daar worden we blij van. Een zwarte nagellak die in één keer dekt. En het leather effect? Tsja, ik snap wat de Primark wilt bereiken, maar dit is het gewoon net niet. Het is een soort van subtiel sand effectje geworden in plaats van leer.
Nadat je overal één laagje hebt aangebracht, is het tijd voor het tweede laagje. Op het moment dat het tweede laagje nog nat is, kan je er de figuurtjes op plakken. Dit heb ik alleen gedaan op mijn ringvinger. En tsja, het ziet er grappig uit, maar praktisch is het niet. De figuurtjes zijn eigenlijk veel te groot en te dik, en nagellak is nou niet bepaald de beste soort ‘lijm’. Met als gevolg dat deze figuurtjes er erg snel weer afvallen. Wellicht dat het leuk is voor een feestje, maar ik pas.
Al met al een zeer goed dekkend zwart lakje, met een subtiele sand effect finish. Leer zou ik het niet noemen, maar ik vind het leuk geprobeerd van de Primark. De zwarte dingetjes zijn helaas wel een faal. Voor €3,00 heb je wel 12ml aan zwarte dekkende lak met een structuurtje, dus dat is een prima prijs! De buisjes met de figuurtjes gaan de prullenbak in. 😉
Dionne
Hmmm, niet zo mijn ding!
Natasja
leuk idee, maar ik vind het ook niet geslaagd. Gelukkig was het niet zo duur!
Ashleey
Wat apart en jammer
Elke
Leuk idee, maar inderdaad niet erg geslaagd…
Daniëlle
Hihi, die figuurtjes zijn inderdaad wel een beetje gek
! Maar verder inderdaad een heel mooi lakje.
Axelle
hmmm vind die figuurtjes erop niet zo, maar ik vind het lakje dan wel weer mooi!
Anoeska
Het lakje vind ik erg mooi maar die figuurtjes vind ik helemaal niks. Lijkt me heel onpraktisch.
Annelie
Grappig maar ik zou het zelf niet zo snel dragen.
Marieke
Leuk dat ze het geprobeerd hebben! Een (semi)matte of rubberachtige finish had ik wel leuk gevonden. Volgens mij hebben merken als Illamasqua en Zoya dat ook eens gedaan. Maar die korreltjes… Nee, als ik morgen eindelijk weer in de buurt van een Primark ben, ga ik deze niet halen.
Miss Happinez
Jammer dat de figuurtjes niet echt blijven plakken en dat ze wat groot zijn. En natuurlijk ook jammer dat het geen leather effect heeft, maar toch een mooi lakje
Mirjam - Jewelyz
Heel apart, niet echt mijn ding denk ik 😉
Bij Claire’s hebben ze ook leather-lakjes in volgens mij drie kleuren; zwart, bruin en donkerblauw. Nog niet geprobeerd maar misschien een idee 😉
Kelly
Ik vind het lakje eigenlijk wel iets hebben! Maar jammer dat het totaalplaatje niets is.
Charlotte
Die met strikjes is zo leuk 😀
eline
Gevalletje, bijna-maar-net-niet-helemaal, het lakje dekt wel echt super!
Wendy
Jammer van de figuurtjes, deze zijn inderdaad veel te groot! Ik vind de nagellak wel erg mooi. Helemaal fijn dat deze ook zo goed dekt!
vanessa
Jammer van de figuurtjes, zijn ook erg groot eigenlijk. Maar het lakje is wel heel mooi !
http://www.lifeofnessah.blogspot.nl
Saskia
Wel een leuk idee in ieder geval 🙂
Kato
ik vind het toch heel leuk! xx
Jess
Wat een gaaf setje! Jammer van die buisjes maar de lak op zich is wel pretty! Leuk!
LifeOfBun
Leer is het inderdaad nu ook weer niet maar wel gewoon een interessant zwart lakje, en die figuurtjes zijn eigenlijk opzich super cute :3 alleen lijkt het me lastig met handschoenen! Ik trek zo’n dingen er altijd per ongeluk af ook!
Marlies (Golden Mirrors and Pink Bows)
Inderdaad wel een leuk idee, dat leer en die figuurtjes, maar het komt niet echt tot uiting. Toch vind ik het voor 3 euro geen slechte koop. Het lakje vind ik best heel mooi! 🙂 En misschien dienen die figuurtjes wel eens voor iets anders! 🙂
Mirne
Die plaatjes zijn wel echt afschuwelijk. Zo groot. Ben zelf ook niet weg van het lakje, het doet me totaal niet denken aan leer.
Yvonne
Uhh nee ook niet echt mijn ding. Wel grappig om even uit te proberen, maar sowieso die figuurtjes vind ik al niks.. Volgende keer beter 😉
Evita
Beetje jammer Primark!!
Amy
ziet er leuk uit xx
Jasmine
Aparte structuur krijg je door dit lakje! Stoer wel, maar precies leer.. 😉 .
Saskia
Het lakje dekt wel goed, alleen zou ik dit zelf niet kopen.
Jana
Vind het helaas niet zo geslaagd want het klonk erg tof. En die figuurtjes zijn inderdaad echt een faal. Jammer wel maar gelukkig heb je er geen 10 euro voor betaald 😉
x
Lisa's Beautybabbels
Hmmm het idee is leuk, maar wat jammer dat het uiteindelijk toch niet speciaal is.
Daniëlle
Het had een leuk idee kunnen zijn.. helaas vind ik het niet zo geslaagd..
Jenny
Vind de lak op zich wel heel leuk voor de feestdagen!
Tessabd
hmzz, denk dat ik pas voor deze. Vind het er een beetje slordig uit zien en dat terwijl je wel prima gelakt hebt xx