Catrice – Princess Peach Lipstick

Toen ik hoorde dat er een lipstick van Catrice ‘Princess Peach’ heette, moest ik hem meteen hebben. Natuurlijk niet alleen om de naam (die ik érg leuk vind), maar ook om het feit dat het om een perzikkleur gaat. Zo eentje wilde ik al een tijdje hebben. Ik draag niet vaak iets op mijn lippen, maar ik wil hier eigenlijk verandering in brengen, want stiekem vind ik lipsticks wel heel erg mooi. Op naar mijn review!
De verpakking is precies zoals we hem kennen. Mooi, strak, chic en ‘Catrice’ is in de lipstick gegraveerd. Dat vind ik nog steeds heel erg tof aan de lipsticks van Catrice.
Voor mij is de perfecte perzikkleur niet te roze, maar ook niet te oranje. Het mag wel een beetje meer naar oranje neigen dan naar roze, maar het mag absoluut geen felle oranje kleur zijn. Als ik zo deze stick bekijk, dan lijkt het niet echt op een zachte oranje kleur met een roze ondertoon. Misschien dat hij er op mijn lippen anders uitziet!
Ook op mijn lippen is hij iets feller dan dat ik gehoopt had. Persoonlijk had ik wel een iets lichtere peach kleur mooier gevonden, eentje die iétsje meer naar roze zou neigen. Maar als je deze goed combineert, kan het best mooi staan! De lipstick brengt trouwens heel erg fijn aan en blijft goed zitten. Bij het eten en drinken kan hij wat vervagen, dus houd daar rekening mee.
Voor mij geen mooie kleur, hij is voor mij iéts te (donker) oranje. De ultimate lip colours van Catrice zijn te koop voor €3,99.
Ik ben dus nog opzoek naar de perfecte peachy kleur voor mijn lippen. Hebben jullie tips? :)
Belllezza
Ik vind hem wel mwah. De foto’s zijn trouwens wel super mooi gemaakt!
Kirsten
Mooie foto’s (: ik vind de kleur wel oke.
Chantal
Heel mooi kleurtje, maar iets te oranje inderdaad.
Beautyjuf
Mooie foto’s, maar de kleur vind ik ‘mwah’…Wanneer een lipstick mij niet bevalt (vanwege de kleur), blijf ik ‘m nog steeds gebruiken, maar dan met een (gekleurde) lipgloss er overheen. Zo heb ik geen miskopen 😉
Silvy
Oh, dat is slim! Dat ga ik ook doen! =) Misschien als ik hier een lichtere kleur lipgloss overheen doe, dat ik wel de kleur bereik die ik wil! 🙂
Chantal
Leuk artikel, ik vind hem persoonlijk niet zo. Niet echt mijn kleurtje. Jammer dat je geen fullsize foto hebt!
ChantalAngel
Ik ben ook niet zo van het oranje maar deze vind ik toch heel mooi aan doen op je lippen.
Roos
Voor mij denk iets te oranje, maar hij kan bij andere wel erg mooi staan!
Leuk artikel!
Jessica
Ik vind het geen geweldige kleur, maar misschien lijkt dat alleen maar zo.
Axelle
hele mooie kleur !
Nina
mooi kleurtje!
Daphne
Max heeft een goedkope budget peach kleur ik hem hem ook en hij werkt super fijn!
Anne Solveig
Wat een plaatje!
LounaBeauty/ Milou
Oe ik vind hem heel mooi hoor. Misschien nog een zachte gloss aanbrengen dat hij was zachter is. Maar verder echt een mooie zomer kleur!
Michaela
Iets lichter was inderdaad iets mooier geweest, maar toch blijft het een mooie lipstick 🙂
Love Budget Beauty
Ik vind t kleurtje iets te oranje denk ik…
bertine
geweldig kleurtje!
AreyouShir?
Ik houd van oranje… Check.
Ik houd van perziken… Check.
Ik houd van Mario… Check!
*rent naar Kruidvat*
Alette
Ik heb deze kleur ook en vind ‘m wel heel erg mooi, maar wordt een beetje onzeker over de kleur van mijn tanden als ik dit kleurtje draag… Het oranje benadrukt het wel als je een beetje verkleurde tanden hebt…
Janniek
Supermooie kleur!
anja
mischien als je de lipstick met een penseel of met je vingers aanbrengt
dat je een minder fellere kleur kan creeëen?
leuke blog in ieder geval !mooie layout
groetjes
J. N. M KRUIZE KAMPEL
WAAR KAN IK DEZE LIPSTUCK KOPEN? DE BOVEN AFGEBEELDE ORANJE KLEUR?