Batiste droogshampoo mini

Een tijd terug deed ik op Facebook mee met een winactie van Batiste waarbij ik 3 mini droogshampoo’s kon winnen. Ik was totaal vergeten dat ik had meegedaan, totdat de postbode opeens langskwam met een pakketje waar 3 mini droogshampoo’s inzaten. Te gek!Ik denk dat we ondertussen allemaal wel bekend zijn met droogshampoo. Is je haar ietwat vettig en wil je het nog niet wassen? Spray er wat droogshampoo in, laat het heel eventjes intrekken en borstel het eruit. Je haar voelt meteen een stuk frisser aan! Pas trouwens op dat je niet teveel droogshampoo in je haar sprayt, want dan kan het een witte waas achterlaten.
Alle drie deze mini’s hebben een enorm frisse geur. De Original ruikt fris en heeft een beetje iets weg van citroen, Tropical doet me denken aan kokosnoten en Blush ruikt naar frisse bloesem!
Ik vind het echt heel leuk dat Batiste naast de grote sprayflessen ook mini’s heeft! Ik weet alleen niet of je deze ook bij de drogist kan kopen, want ze zijn namelijk ideaal om mee in je tas te nemen en voor op vakantie!
Jana Vmh
Ik ga binnenkort op vakantie en zo’n mini zou inderdaad handig zijn voor in m’n tas 🙂 Mooie foto’s heb je trouwens 🙂 x
Kirsten
Batiste is zo fijn <3!
Danique
Ze lijken me zo handig om mee te nemen!
Wendy
Ik heb de mini’s wel eens in de winkel zien leggen, maar toen ik gisteren ging lagen ze er niet (kruidvat). Misschien iets wat verkocht word vlak voor het vakantie seizoen?
Nina
Ow wat leuk! En super handig voor in je tas!
Danielle
Ze zien er leuk uit.
Bianca
Wat leuk dat je gewonnen hebt! Ik heb de linker, die gele uit de glossybox! 🙂
Charlotte
Ik vind Batiste zo fijn 😀
Kelly
Zien er leuk uit!
Lizzy
Wat leuk dat je het hebt gewonnen! Batiste droogshampoos zijn zo fijn! Ik heb een grote fles ervan! Mooie foto’s meid! 🙂
Beautytalk
Ik ben gek op droogshampoo’s, ik gebruik die minstens 2x per week!
Eefje
Dionne
Ik vind ze zo fijn!
Alette
Batiste droogshampoos zijn echt goed! En leuk zo’n mini, handig om mee te nemen 🙂
Saffira
Dit is tot nu toe het beste merk qua droogshampoo’s!
De mini’s kun je vinden bij het Kruidvat.
X Saffira
Eline
Handig die mini’s, en ze zien er zo leuk uit!
Silvy
Die mini’s zien er echt leuk uit. Ik heb zelf nog nooit droogshampoo gebruikt. Maar ik heb dan
ook het geluk dat mijn haar helemaal niet snel vet is!
Jij bent trouwens ook echt de eerste waarvan ik zie dat de naam precies hetzelfde is gespeld, haha super leuk! 🙂
I scream beauty
Deze zijn heel erg fijn! Ik gebruik ze zelf ook minstens 2 keer per week!
Lisanne
Deze lijken mij erg fijn! Ideaal formaat om het mee te kunnen nemen in bijv. handbagage.